ABB вибрано IONITY для другої фази розширення європейської мережі зарядки

ABB вибрано IONITY для другої фази розширення європейської мережі зарядки

ABB вибрано IONITY для другої фази розширення європейської мережі зарядки

Компанія ABB отримала замовлення на додаткові зарядні пристрої на 324 кВт потужністю 350 кВт від IONITY. Зарядні пристрої мають бути впроваджені в 24 країнах до кінця 2020 року в рамках другої фази розширення мережі. Фінансові дані замовлення не розголошуються.

Компанія ABB вже була введена в експлуатацію в 2018 році як технологічний партнер для доставки 340 зарядних пристроїв високої потужності в IONITY і стала першою на ринку в Європі із зарядними пристроями потужністю 350 кВт із кабелями з рідким охолодженням. Такий рівень високої потужності може забезпечити швидкість зарядки в 200 кілометрів всього за 8 хвилин.

IONITY, спільне підприємство BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company, а також Volkswagen Group з Audi та Porsche, на сьогоднішній день відкрило 202 зарядні майданчики на 18 європейських ринках. Нещодавно компанія IONITY відсвяткувала запуск своєї 200-ї станції зарядки у місті Луллі, Швейцарія, яка включає в себе новітні зарядні пристрої IONITY високої потужності ABB.

Майкл Гаєш, керуючий директор компанії IONITY: «ABB є одним з наших кращих технологічних партнерів для зарядних пристроїв високої потужності по всій Європі. Завдяки новому індивідуальному дизайну, розпочатому з IONITY, вони продовжують розширювати ринок. Вони розробили дуже маленьку площу для дозатора в новому дизайні IONITY »

Індивідуальні зарядні пристрої, що постачаються ABB для IONITY, є найтоншим дизайном ABB на сьогоднішній день та ідеально відповідають вимогам дизайну IONITY. Нові зарядні пристрої також виграють від інших покращених конструктивних функцій, включаючи тихішу роботу, індивідуальний дисплей та довші кабелі із вбудованим втягуванням кабелю, що полегшує доступ до зарядного порту для всіх моделей автомобілів, а кабелі завжди тримаються від землі і, отже, не містять бруду. для користувачів.

Френк Мюлон, керівник глобального бізнесу ABB з питань інфраструктурних рішень електронної мобільності: «Наша співпраця з IONITY являє собою об'єднання двох однодумців, які прагнуть до досягнення більш зеленого і стійкого майбутнього для всіх. IONITY - це чудовий партнер, оскільки цілеспрямовані рішення можуть спільно розроблятись завдяки масштабі розгортання ».

«Ми з гордістю підтримуємо IONITY на початковій фазі розгортання мережі зарядки EV, і дуже сподіваємось на нашу постійну роботу з ними зі створення всеосяжної загальноєвропейської мережі з високою потужністю зарядки. Мета IONITY - зробити так, щоб європейські поїздки на великі відстані були можливими як для електричних транспортних засобів, так і для транспортних засобів, котрі використовуються на викопних енергоносіях, і завдяки цьому останньому продовженню нашої угоди про постачання ми є ще одним кроком ближче до досягнення цієї місії ».

Продажі транспортних засобів у Європі досягли 408 000 одиниць у 2018 році, що на 33 відсотки більше, ніж у річному обчисленні *, за прогнозами, що Європа швидко вийде назустріч США, оскільки ринок номер два в Європі в 2020 році, керуючись жорсткішими правилами економії пального та зростанням зобов’язання від вітчизняних автовиробників **.

ABB, синонім проривів електричного транспорту, протягом своєї 130-річної історії, став світовим лідером у підключених системах швидкого заряджання постійного струму для електромобілів. На даний момент компанія ABB продала понад 13 000 швидких зарядних пристроїв постійного струму в понад 80 країнах світу. ABB нещодавно отримав нагороду Global E-mobile Leader 2019 за свою роль у підтримці міжнародного прийняття рішень у сфері сталого транспорту.

* EVvolumes.com

** Блумберг NEF Електричний автомобіль Outlook 2019

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) - технологічний лідер, що сприяє цифровій трансформації галузей. З історією інновацій, що триває понад 130 років, ABB має чотири орієнтовані на клієнта бізнес-лідери: електрифікація, промислова автоматизація, рух та робототехніка та дискретна автоматизація, що підтримується цифровою платформою ABB Ability ™. Діяльність мережі ABB Power Grids буде передана в Hitachi в 2020 році. ABB працює в більш ніж 100 країнах з близько 147 000 співробітників.

Reviews: