Інженерна фірма встановлює повне вдосконалене енергетичне рішення компанії ABB у двох нових сонячних установах у Бразилії

Інженерна фірма встановлює повне вдосконалене енергетичне рішення компанії ABB у двох нових сонячних установах у Бразилії

Проекти вперше в Бразилії оснащуються останніми струнними інверторами ABB та спеціалізованими вимикачами Emax 2 / E9.

Компанія ABB представила повний пакет передових технологій перетворення та захисту двох нових сонячних установок у Бразилії, перших сонячних установок у цій країні, що включають струмові інвертори PVS-175-TL ABB та повітряні вимикачі Emax 2 E / 9 ABB.

Бразильська мультидисциплінарна інженерна компанія Prosys Engenharia будує два сонячні проекти в штаті Мінас-Жерайс, Бразилія. Заводи були завершені у 2019 році.

Проекти UFV Vale Formoso та UFV Paraisópolis - це сонячні електростанції потужністю 5 і 2 МВт відповідно. Розробляючи ці місця, Prosys Engenharia шукав постачальника, який міг би забезпечити повне комплексне рішення, а не просто окремий сонячний інвертор.

Потужний компактний пакет

На заводі UFV Vale Formoso компанія Prosys Engenharia встановлює 27 інверторів PVS-175-TL та п'ять масляних трансформаторів з низьковольтними панелями (НН), що містять вдосконалені вимикачі Emax 2 E / 9 та формовані вимикачі Tmax T4H, разом з кубічним корисним з'єднанням. Проект UFV Paraisópolis оснащений 11 інверторами PVS-175-TL, двома масляними трансформаторами з панелями НН та вимикачами Emax 2 E / 9 і Tmax T4H, а також підключенням утиліти.

Струнний інвертор PVS-175-TL оснащений 12 трекерами максимальної потужності (MPPT), що є найбільшою кількістю MPPT на ринку інверторів. MPPT оптимізує відповідність напруги постійного струму між сонячним масивом і банком батареї або комунальної мережі, перетворюючи постійний струм високої напруги від сонячних батарей до нижчої напруги для заряджання акумуляторів. PVS-175-TL пропонує найвищу щільність потужності, доступну в сегменті 1500В постійного струму. Його надвисока щільність потужності 1,3 кВт / кг забезпечує до 185 кВА при 800 Вac.

"Ми зрозуміли, що завдяки цьому повному рішенню ABB ми зможемо зменшити капітальні витрати та операційні витрати, одночасно підвищивши ефективність", - сказав Олександр Заміт, директор з продажів Prosys Engenharia. "Особливо важливими були вимикачі Emax 2 / E9 у цьому пакеті, оскільки вони дозволили нам оптимізувати роботу сонячної установки".

ABB розробила Emax 2 / E9 спеціально для управління мікросетками та іншими засобами нового покоління. Це перший вимикач, що має lcu (гранична потужність розриву) до 90 кА при 900 В, що більший діапазон, який можна знайти в установах з відновлюваною енергією.

На 30 відсотків менше потрібного місця

"Prosys Engenharia вибрала Emax 2 / E9 для своєї гнучкості", - сказав Карло Коллотта, менеджер із продуктових продуктів ABB, - та її здатність інтегрувати комунікацію між компонентами, збираючи всю інформацію від вимикачів, включаючи дані технічного обслуговування. Ці проекти були першими сонячними установками для Prosys, тому вибір правильної технології захисту та підключення був ключовим для репутації замовника та майбутнього бізнесу ».

Prosys Engenharia був дуже задоволений надійністю Emax 2 / E9 і тим, що його компактні розміри дозволяють зменшити розмір розподільних щитів на цілих 30 відсотків порівняно зі стандартним обладнанням.

"Наша сонячна команда в Бразилії запропонувала виняткове комплексне рішення для найновіших сонячних установок у Бразилії", - сказав Леандро Беато, спеціаліст з маркетингу продуктів ABB, - і допоміг продемонструвати шлях до все більш надійних відновлювальних електростанцій у майбутньому ".

Reviews: