Генератори Для Гідро-, Приливних Хвиль І Додатків

Генератори Для Гідро-, Приливних Хвиль І Додатків

ABB пропонує широкий спектр синхронних індукційних і постійних магнітів генераторів для розробки морських відновлюваних джерел енергії.


Багато нових видів використання енергії океану підкоряються тим же екологічним умовам і вимогам, що і звичайні морські і морські галузі, де ми маємо великий досвід в постачанні генераторів і двигунів для вимогливих установок. У багатьох випадках наш досвід і знання, як і наші перевірені і надійні продукти і рішення, легко передаються в область морської енергетики.

Наші генератори електрично розраховані на високий рівень ефективності навіть при часткових навантаженнях. Механічні особливості включають додаткові механізми охолодження і кінцеві пристрої, що дозволяють створювати дуже компактні конструкції. Як і в інших морських і морських додатках, наша продукція також відповідає додатковим критеріям дизайну, встановленим відповідним класифікатором суспільства.

Крім того, ABB поставляє генераторні конструкції, оптимізовані під концепції з повним керуванням перетворювачем потужності, які часто необхідні для відповідності вимогам локальних мережевих кодів. Це перевірене рішення сьогодні використовується в багатьох сферах застосування вітрогенераторів.

Переваги
  • Менш часті вимоги до технічного обслуговуваннязбільшений термін служби завдяки меншій швидкості конструкції
  • Висока ефективність також при часткових навантаженнях оптимізація генерації електроенергії Компактний розмір для декількох МВт потужності
  • вимагає менше
  • низької магнітної маси Desingns установки простору робить генератори економічнішими