Синхронні Конденсатори Для Стабільності Енергосистеми

Синхронні Конденсатори Для Стабільності Енергосистеми

Синхронні конденсатори ABB підтримують ефективні і надійні електромережі, балансуючи коливання напруги і забезпечуючи додаткове замикання живлення.

З високою інерцією і коротким замиканням, обертові синхронні конденсатори доповнюють швидкий час відгуку VAR статичні компенсатори для безпрецедентного системного рішення.

Використовуючи конкурентоспроможні та стандартизовані модулі 5-75 МВА, ми можемо адаптувати комплектні системи потужністю до 350 МВА. В результаті виходить компактне рішення, яке можна швидко розгорнути. Передові технології та повністю сумісне контрольне обладнання забезпечують найкращу продуктивність і оптимальну економічність за допомогою надзвичайно низьких гармонік.

Для забезпечення надійної роботи і тривалого терміну служби, синхронні конденсатори ABB забезпечують високу надійність, довговічність і здатність працювати протягом тривалого періоду між рекомендованими інтервалами обслуговування.

Поширеною проблемою в проектах синхронних конденсаторів є глибоке розуміння вимог. Наша група Power Consulting (див. Пов'язані посилання) готова підтримати системні дослідження на етапі попереднього дослідження.

Ми також пропонуємо гнучкість у постачанні. Додатки можуть варіюватися від основних компонентів, таких як синхронні конденсатори, обладнання для керування та запуску, поні-двигун і т.д. до більш широкого постачання під ключ, включаючи розподільні пристрої та будівлі, що поставляються через наші канали ABB Systems.