Селективні автоматичні вимикачі

Селективні автоматичні вимикачі

Селективні автоматичні вимикачі ABB (SMCB)

Селективні автоматичні вимикачі дозволяють відпрацьовувати аварійні ситуації (коротке замикання, перевантаження) автоматам, що знаходяться нижче по лінії без знеструмлення всієї мережі. У випадку, якщо замикання або перегрузка виявилися на учасниках між селективним вимикачем і відходячими автоматами, то живлення буде відключено вищерозташованим селективним вимикачем. Таким чином, досягається можливість відключення ушкоджених кіл без знеструмлення інших споживачів.

Селективні автоматичні вимикачі ABB використовують пристрої електромеханічної дії і не потребують додаткового живлення.

Галузь застосування

Область застосування SMCB виробництва ABB обширна, ці пристрої можуть застосовуватися для забезпечення надійного електропостачання в офісних будівлях, лікарнях, центрах обробки даних і інших об'єктах.

Пристрої можуть використовуватися в будь-якій основнійу розподільній шафі, так як відповідають категорії перенапруги IV.

Селективні автомати ABB повністю відповідають стандартам VDE 0641-21, IEC / EN 60947-2, GB 24350.

Різновиди

SMCB компанії ABB виконуються в одно-, дво- і триполюсних виконаннях, так само можливий трьохполюсний блок з можливістю відключення по одному полюсу.

Серія S750 виготовляється для безпосереднього монтажу на 40мм 4-х і 5-ти полюсні системи шин, часострумова характеристика Е, робочий струм 16-63 А, одно або триполюсне виконання;

Серія S750DR, монтаж на DIN-рейку 35 мм, відповідає часострумовим характеристикам Е і К, виконується на робочі струми 16-63А, від 1-го до 4-х полюсів;

Серія S700 може монтуватися на плоску поверхню, або за допомогою адаптерів на DIN-рейку 35 мм, виконуються з часострумовими характеристиками Е і К, робочі струми 10-100А, від 1-го до 4-х полюсів, опціонально присутність AUX.

Спосіб експлуатації

Селективні автоматичні вимикачі досить прості у використанні, ручка актуатора може перебувати в двох положеннях «ON» і «OFF», пересувається ручка за допомогою пальців. Крім звичайного актуатора на корпусі присутня можливість регулювання селективної уставки, яка встановлюється з урахуванням необхідного порога спрацьовування. Якщо автомат спрацював, перед повторним включенням необхідно виявити причину спрацювання, і тільки потім включати пристрій повторно, інакше автоматичний вимикач може спрацювати повторно. У разі, якщо після використання на пристрої видно пошкодження будь-то механічного або теплового характеру, то пристрій підлягає заміні.


Спосіб підбору

Селективні вимикачі, для забезпечення їх належного функціонування, підбираються з урахуванням характеристик нижчестоящих вимикачів і особливою навантаження в мережі.

Переваги автоматичних вимикачів компанії ABB

Компанія ABB є однією з лідируючих на ринку електрообладнання, що підтверджено роботою вже протягом багатьох десятиліть. Обираючи продукцію компанії ви вибираєте якість, надійність і довговічність.


Питання відповідь

Питання: чи потрібно додому встановлювати селективний вимикач?

Відповідь: в більшості випадків в домогосподарствах в цьому немає ніякої необхідності.


Питання: чи можна змонтувати селективний вимикач ABB на DIN-рейку?

Відповідь: якщо ми розглядаємо тип SMCB, мініатюрні вимикачі, то це залежить від серії, деякі можна, деякі не можна. Варто також враховувати, що ці пристрої крупніше звичайних модульних автоматів MCB, тому в деяких модульні щитки вони можуть не поміститися.


Питання: чи можна селективний вимикач замінити звичайним?

Відповідь: селективні вимикачі створені для коректної роботи всього ланцюга, якщо замінити селективний вимикач звичайним модульним, то в разі аварії у одного споживача його вимикач може не встигнути спрацювати, і вищестоящий автомат відключить всіх споживачів, якщо ви готові миритися з такими незручностями і це не приносить серйозних втрат через простій, то такий варіант допускається, хоч і не є коректним рішенням.


Як купити?

Автоматичний селективний вимикач виробництва ABB можна придбати у нас, для цього необхідно:

1. Визначити модель;

2. При необхідності проконсультуватися у наших фахівців;

3. Вказати кількість;

4. Визначити спосіб оплати;

5. Визначити спосіб доставки.


Гарантії

Гарантія від виробника, обмін і повернення протягом 14-ти календарних днів.