Роз'єднувачі із запобіжниками XLP и XLBM

Роз'єднувачі із запобіжниками ABB

Роз'єднувач являє собою комутаційний апарат для комутації ланцюгів при відсутності струму, або при незначному струмі. Запобіжник дозволяє відключати аварійні режими (струми перевантаження або коротких замикань). Поєднання даних пристроїв дозволяє захистити ланцюг, організувати видимий розрив ланцюга при обслуговуванні, і зробити обслуговування вузла з запобіжниками швидким і зручним. Важливо пам'ятати, що всі маніпуляції повинні проводитися без навантаження.

Застосовуються роз'єднувачі з запобіжниками в комунальному секторі, на промислових підприємствах, електростанціях та ін.


Різновиди 

Компанія АББ випускає кілька лінійок роз'єднувачів із запобіжниками під різні завдання:

  • SlimLine XR Gold (XRG) забезпечує виняткову енергоефективність, знижуючи зростання температури і забезпечуючи більш високу продуктивність всієї панелі управління.

  • InLine II проводиться в двох варіантах: ZLBM дозволяє економити простір і ZHBM зі спрощеної інтеграцією трансформаторів струму ззаду.

  • EasyLine - це роз'єднувачі з запобіжниками, які забезпечують високий захист і надійну роботу в критичних системах електропостачання, розподільчих щитах, розподільних щитах, батареях конденсаторів.


Монтаж

Для кожного типу роз'єднувача з запобіжником виробництва АББ розроблена інструкція з рекомендаціями по установці. Як правило, монтаж пристроїв проводиться в розрив ланцюга, слідом в нього встановлюються запобіжники.


Експлуатація

При експлуатації слід пам'ятати, що комутація роз'єднувачем може проводитися тільки при знеструмленій ланцюга, в разі спрацювання запобіжника він підлягає заміні, перед заміною необхідно переконатися, що причина спрацьовування усунена.


Спосіб підбору

Вибір роз'єднувача з запобіжником здійснюється виходячи з основних параметрів мережі, а також з типу навантаження, яку повинні захищати запобіжники.


Переваги

Компанія АББ розробила кілька лінійок роз'єднувачів з запобіжником для різних сценаріїв застосування, також до вибору пропонується широкий вибір аксесуарів, який дозволить повною мірою здійснити всі деталі проекту.


Як купити?

Придбати роз'єднувач-запобіжник і, власне, запобіжники до них, ви можете у нас на сайті, додавши товар у кошик, потім слід заповнити кілька полів з питаннями з приводу доставки та оплати. Якщо будуть труднощі, то ви можете зателефонувати нам, наші консультанти допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на всі запитання.


Гарантії

На продукцію компанії ABB поширюється гарантія виробника, обмін і повернення відповідно до законодавства України.