REM 545 Пристрій контролю та захисту електричних машин

Отримайте повний прайс
Від офіційного імпортера ABB в Україні
Залишивши заявку
Отримайте повний прайс
Відгуки:
(0)
  • Код товару:
  • Наявність: Pre-Order
0.00грн.

Прилади контролю і захисту для електричних машин РЕМ 545 використовуються в якості основного захисту генераторів і агрегатів трансформаторів генераторів на малих і середніх дизельних, гідроелектростанціях і теплових електростанціях.

Прилади контролю і захисту електромашин РЕМ 545 використовуються в якості основного захисту генераторів і агрегатів трансформаторів генераторів на малих і середніх дизельних, гідро- і теплових електростанціях. Використовують цей захист для великих і/або критичних середніх напруг синхронні і асинхронні двигуни, такі як насоси, млини і дробарки, під час запуску і в звичайному режимі, - це вже інша область застосування.

Функції захисту REM 545 призначені для вибіркового захисту електричних обертових машин від короткого замикання і замикання на землю. На відміну від багатьох інших компонентів системи живлення, обертові машини вимагають додаткового захисту від нестандартних режимів роботи, таких як захист від максимального струму, захист від асиметрії навантаження, захист від температури, захист від підвищення напруги, захист від транспортування і недозбудження, повний опір захист від зниження, збільшення частоти і зниження захисту генератора від рухової режиму. Для захисту двигуна необхідна функція управління режимом пуску, а також захист від заклинювання ротора і лічильник запуску двигуна.

Чому варто вибрати компанію АВВ?

  • Потужна система захисту двигуна і генератора
  • Гнучке підключення, підтримка IEC 61850
  • Сертифікована для морських і прибережних додатків
  • 25 Дискретні входи 18 вихідного реле, опціонально RTD
Технічна інформація
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Сертифікат
Про компанію
Сертифікат