Автоматизація упаковки для харчової компанії Baltic

Автоматизація упаковки для харчової компанії Baltic

Технологія ABB Pluto B46 допомагає Orkla Latvija роботизувати операції та підвищити безпеку

Orkla Latvija - одна з провідних компаній з виробництва продуктів харчування та напоїв у Прибалтиці. Компанія звернулася до компанії ABB, яка шукає технології для модернізації та автоматизації своєї фабрики пакування чіпсів.

Об’ємні місця та терміни

Orkla мав обмежений простір для нової лінії упаковки, і її потрібно було інтегрувати в існуючу фабричну продукцію. Графік виконання проекту також був дуже жорстким.

Автоматизація та безпека в рішенні ABB

Використовуючи ноу-хау з робототехніки та компетенції з безпеки, ABB зібрала команду для розробки індивідуального, безпечного та надійного рішення для Orkla. Рішення базується на п'яти роботах IRB 360 Flexpicker, які працюють паралельно, що оптимізувало швидкість передачі даних до 65 пакетів мікросхем в хвилину.

Flexpicker виявляє вхідні пакети з машинним зором PickMaster (камерою) та розміщує їх у коробках. Всього 35 конвеєрних стрічок транспортують пакети до і від Flexpickers.

Роботи розміщені в клітці, а двері в клітку захищені безпечним рішенням від ABB за допомогою програмованого контролера безпеки Pluto, який визначає, коли електромагнітні дверні замки відкриваються та автоматично вимикає машини.

Результати відображають безпеку, захист та економію витрат

Компанія ABB змогла забезпечити повне рішення за дуже жорсткі часові рамки. Для Orkla результат був економічно ефективним сучасним рішенням замінити трудомісткий ручний виробничий процес. Рішення від ABB гарантує найвищий рівень безпеки, одночасно дозволяючи гнучкості, щоб дозволити прості зміни в майбутньому.

"Ми вибрали ABB в якості постачальника, оцінивши ціну, наскільки рішення відповідало нашим вимогам, переваги технічного рішення для завдання та можливість використання наявного обладнання", - сказав керівник проекту Orkla Едгарс Балодис. «Нове рішення усунуло необхідність складання порожніх ящиків, і втомлювальна ручна рутинна праця 24 людини в три зміни була замінена на сучасне обладнання для роботизації».

Завдяки асортименту продуктів автоматизації та безпеки ABB тепер Orkla працює на замовлення, сучасне та надійне рішення.

"Ми отримали продумане рішення з компактним дизайном, в основному з використанням виробів з нержавіючої сталі, яке було реалізовано без перерв у виробництві за потребою", - сказав керівник технічного відділу Orkla Мартіш Велмеріс. "Це дозволяє нам запланувати наступний крок автоматизації в тій же майстерні з пакування".

Reviews: