Супертонке Розподільний Пристрій Для Вітряних Енергетичних Установок Safewind

Супертонке Розподільний Пристрій Для Вітряних Енергетичних Установок Safewind

Спеціальний розподільний пристрій для вітрогенераторів шириною всього 420 мм і випускається з номіналом 12 кВ, 24 кВ, 36 кВ і 40,5 кВ.

SafeWind CRU — це найвужчий розподільний пристрій середньої напруги на ринку, має невеликі розміри, достатні для проходження через вузькі вітрові двері електростанції.

Пристрій відповідає вимогам виробників вітрових електростанцій з точки зору компактності, безпеки і гнучкості.

SafeWind - це повний спектр електрогазоізольованих розподільчих пристроїв для вторинної дистрибуції, для офшорних і наземних додатків, а також для застосування в будь-яких сферах на світовому ринку вітрових електростанцій.

Стандартна ширина дверей вітроелектростанції становить 600 мм. Це означає, що перед опусканням вежі вітрогенератора на ділянці необхідно встановити звичайний розподільний пристрій, або ж вона повинна бути інтегрована в спеціальну підстанцію поруч з вишкою.

Розподільний пристрій SafeWind 36/40,5 кВ шириною всього 420 мм. Він легко проходить через двері, і його можна встановити після того, як встановлена вишка, що дає виробникам вітрогенераторів більш раціональне і менш витратне рішення.

Це також дозволяє звільнити цінний простір і надає більшу гнучкість при розміщенні та установці електрообладнання на дуже обмеженому просторі вежі.